KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13603163
nr 1360 3163
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Blandteknik, Med dedikation, Kustmotiv med hästar. Signerad, 45x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:04:41
11/11 13:37:17
500 kr
14/11 16:24:20
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström